operacjeplastyczne.info

Zadaj pytanie naszym specjalistom:

Imię:


Nazwisko:


E-Mail:


PytanieArtykuły

Zmarszczki pod oczami pojawiają się systematycznie.

Zmarszczki pod oczami pojawiają się systematycznie.

Kiedy mrugamy oczami, kilkaset tysięcy razy w ciągu dnia, to ciągle w tych samych miejscach tworzą się zagłębienia, a co się z tym wiąże z biegiem czasu coraz bardziej się one pogłębiają i umacniają, tak właśnie tworzą się zmarszczki pod oczami.  Oczywiście to nie jest tak, że nie możemy z tym nic zrobić i że nie pozostaje nam nic innego jak spokojnie się im poddać. Przede wszystkim możemy używać specjalnych kremów dostosowanych do naszego wieku, dzięki czemu będziemy mieli pewność, że nasza skóra otrzymuje wszystkie niezbędne składniki i że jest ona odpowiednio odżywiana dzięki czemu, cały czas jest elastyczna i odpowiednio naprężona. 

Czy warto zainteresować się medycyną estetyczną w Polsce?

Czy warto zainteresować się medycyną estetyczną w Polsce?

Jej popularność jest duża również w Polsce i to nawet pomimo tego, że wielu obserwatorów krajowego rynku byłoby skłonnych przypuszczać, że sytuacja taka nie będzie miała miejsca. Co zatem sprawiło, że medycyna estetyczna przypadła do gustu naszym rodakom nawet pomimo tego, że na ogół są oni postrzegani jako osoby nastawione sceptycznie do tego rodzaju rozwiązań? Osoby, które zawodowo zajmują się tą gałęzią rynku, zwracają uwagę przede wszystkim na to, że medycyna estetyczna w Polsce już na starcie zyskała znakomitych ambasadorów. Co znamienne, nie stały się niemi gwiazdy przekonujące o zaletach kolejnych zabiegów, ale właściciele i personel salonów, w których można było zdecydować się na 

Kwas hialuronowy - wieczna młodość w zasięgu ręki.

Kwas hialuronowy - wieczna młodość w zasięgu ręki.

Wraz z upływem lat skóra ludzka traci dwa podstawowe składniki budulcowe. Są to kolagen i kwas hialuronowy. W wyniku tego skóra staje się osłabiona i przesuszona, opadają policzki, usta tracą swoją jędrność,  a delikatne zmarszczki stają się coraz głębsze i bardziej widoczne.  Zmiany te powodują, że rysy twarzy ulegają wyostrzeniu,  wyglądamy więc coraz starzej. Za odpowiednie nawodnienie skóry odpowiada kwas hialuronowy. Posiada on bowiem duże możliwości w zakresie wiązania wody w skórze, zapewniając prawidłowe

Gabinety kosmetyczne w walce z krągłościami.

Niestety nie wynaleziono jeszcze skutecznego środka, który powodowałby utrzymanie wagi na stałym poziomie.  Jeśli przestaniemy o siebie dbać czekają nas forsowne ćwiczenia, niewygodna dieta i  walka z apetytem. Jedyną skuteczną metodą jest stała praca nad swoim ciałem, czyli aktywność fizyczna i odpowiednia dieta. Z pomocą przychodzi nam również nowoczesna kosmetyka, która pomaga bezboleśnie  zrzucić nadmiar tłuszczyku z brzucha, bioder czy innej części ciała.

Powiększanie piersi - czego spodziewać się po pierwszych konsultacjach?

Pacjentka powinna zatem wybrać odpowiednią klinikę, w której  wykonywane są operacje plastyczne, doświadczonego specjalistę - chirurga plastycznego, a nawet właściwy dla niej rozmiar implantów piersi - biustu. Już na konsultacje warto przyjść przygotowanym, aby wiedzieć dokładnie, jakie pytania zadawać oraz czego się spodziewać po pierwszym spotkaniu z lekarzem. 

Odmładzająca moc BOTOXU.

Odmładzająca moc BOTOXU.

Czas działa na naszą niekorzyść. Włókna kolagenowe robią się coraz mniej elastyczne i wtedy właśnie zaczynają pojawiać się zmarszczki. Na krótką metę pomogą nam kosmetyki, jednak sposobem na długotrwałe efekty jest coraz bardziej popularny zabieg z zastosowaniem botoxu. Botox to toksyna botulinowa wytwarzana przez bakterię jadu kiełbasianego. Jest powszechnie stosowana w medycynie, przede wszystkim w stanach chorobowych, które charakteryzują się nadmiernym, nieprawidłowym napięciem mięśniowym. Polpularność zaczął zdobywać w latach 80-tych ubiegłego stulecia, kiedy był stosowany do wygładznia zmarszczek.

Depilacja laserowa – wady i zalety.

Innowacyjny i bezpieczny zabieg

Rozważając myśl, czy powinniśmy poddać się zabiegowi depilacji laserowej większość z nas odpowie twierdząco, gdyż na co dzień chcemy być piękne i podziwiane przez płeć przeciwną. 

Mezoterapia mikroigłowa – co to takiego?

Mezoterapia, często nazywana synonimicznie mikronakłuwaniem albo rolowaniem jest techniką mającą na celu pobudzeniu skóry do wzmożonego wydzielania substancji tak korzystnych dla wyglądu skóry jak elastyna i kolagen.

Antycellulitowy masaż bańką chińską.

Masaż bańką chińską jest najbardziej popularnym i wyśmienitym sposobem na pozbycie się cellulitu oraz ujędrnienie skóry ud i talii.

Jak się pozbyć cellulitu?

Jak się pozbyć cellulitu?

      Cellulit nie jest dla wybranych. To problem kolektywny. Boryka się z nim większość kobiet. I chociaż z reguły przypominają sobie o nim dopiero wiosną i latem, to walka z pomarańczową skórką powinna trwać cały rok. Systematyczność to słowo klucz. Tylko regularne dbanie o ciało da dobre efekty. Przeciwdziałanie cellulitowi „z doskoku” może tylko zniechęcić, bo rezultat nie będzie trwały ani zadowalający. Aby cieszyć się gładkimi i szczupłymi udami oraz kształtnymi pośladkami, trzeba działać trzypoziomowo.